Nasadzanie kwiatów na skalniaku.

Nasadzanie kwiatów na skalniaku.

Dzięki uprzejmości państwa Mieszałów z Węgrowa, parafia nasza otrzymała bezpłatnie ponad 2000 sadzonek różnych kwiatów doniczkowych. Przez blisko trzy dni trwała akcja sadzenia pięknych roślin, w której udział wzięły głównie panie z kółek różańcowych. Wielobarwnymi kwiatami obsadzono dookoła  naszą świątynię. Zmieniono również aranżację kwiatową na dotychczasowym klombie, który został znacznie powiększony. Znalazły się na nim krzewy, kwiaty oraz skalniak zbudowany na wielkim,  starym korzeniu brzozy. Zasadzono także kwiaty przy grocie Matki Bożej Niepokalanej, gdzie od kilku lat  dwie panie troszczą się o piękne róże. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia terenu wokół kościoła i zapraszamy  osoby chętne do pomocy w pielęgnacji kwiatów.