1. Wraz z całym Kościołem przeżywamy dziś uroczystość Narodzenia Pańskiego – drugą co do ważności uroczystość w roku kościelnym i mającą swoją oktawę, tzn. obchód obejmujący osiem dni. Pełni podziwu i wdzięczności Bogu, pochylamy się w świątyni nad tajemnicą wcielenia i narodzenia Słowa Bożego. Starajmy się uczcić tę tajemnice również w naszych Domowych Kościołach. Następne Msze Święte w naszym kościele dziś i jutro w porządku niedzielnym: 8.30, 10.00, 12.00

 2. Jutro – drugi dzień świąteczny – święto św. Szczepana, diakona, pierwszego męczennika. Ze względu na uroczysty charakter tego dnia w Polsce nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 3. W sobotę – kolejny dzień oktawy Narodzenia Pańskiego, a zarazem wspomnienie św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msza Święta w naszym kościele o godz. 18.00.

 4. W niedzielę – święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, (a zarazem dzień jubileuszy małżeńskich w naszej parafii). Porządek Mszy Świętej i nabożeństw – jak w inne niedziele. Małżonków obchodzących w bieżącym roku  jubileusze małżeńskie zapraszamy na Mszę Świętą celebrowaną o godz. 12.00. Można (zgłaszać imiona i nazwiska)

 5. Wizyta duszpasterska zwana kolędą w naszej parafii rozpocznie się od 7 stycznia 2015. Szczegółowy plan wizyty zostanie podany już w nowym roku.

 6. Wam wszystkim tutaj obecnym i waszym bliskim życzymy owocnego udziału w łaskach przyniesionych przez Jezusa z nieba na ziemię.