W wigilijny wieczór świąt Bożego Narodzenia, przywołujemy wspomnienie niezwykłej, jedynej w dziejach ludzkości nocy. W tę noc, w ubogiej betlejemskiej szopie  " Słowo stało sie Ciałem i zamieszkało między nami". Nowo narodzony Chrystus pozostaje na zawsze z nami w tajemnicy Eucharystii. Przynosi światu orędzie miłości i pokoju. Niech blask betlejemskiej gwiazdy co bije od żłóbka narodzonego Chrystusa Pana, rozświetla całe nasze życie. Łamiąc się białym opłatkiem, życzymy obfitości łask.  Święta Bożego Narodzenia, niech będą błogosławionym czasem spędzonym w gronie, tych których kochamy i którzy nas kochają. Tego wszystkiego życzymy naszym Parafianom i Sympatykom Kościoła Garnizonowego- Księża Kapelani.