W drugą niedzielę Adwentu w parafii wojskowej w Warszawie Wesołej, po raz kolejny, został zorganizowany kiermasz ozdób świątecznych. Panie z parafialnego oddziału Caritas przygotowały, własnoręcznie przez siebie zrobione, ozdoby choinkowe. Można było nabyć misternie zrobione metodą decoupage bombki choinkowe, były także świąteczne ozdoby  pięknie wyhaftowane kolorowymi nićmi, nie zabrakło również stroików na świąteczny stół zrobionych z szyszek, bombek i gałęzi świerkowych. Atrakcją kiermaszu był podarowany przez ks. proboszcza królik. Osoba, która nabyła zwierzątko musiała zapewnić wszystkich, że nie przeznaczy go na świąteczny pasztet, lecz będzie go dalej hodować.Po mszy św. do najmłodszych dzieci, przyszedł św. Mikołaj z paczkami. Ponad pięćdziesięcioro dzieci otrzymało woreczki ze słodyczami.W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy także ks. wikariusza, który od 1 grudnia tego roku został przeniesiony do parafii wojskowej Matki Bożej Ostrobramskiej na Bemowie. Dziękujemy ks. ppor. Krzysztofowi Włosowiczowi za jego piękną, chociaż krótką, bo trwającą zaledwie sześć miesięcy pracę w naszej wspólnocie parafialnej.