1. Dobiega końca miesiąc październik. Bóg zapłać Ty wszystkim, który przychodzili do naszej świątyni na modlitwę różańcową. Szczególnie dziękujemy Siostrze i grupce dzieci, które tak pięknie modliły się na różańcu.
  2. Zadbajmy w tych dniach o groby naszych najbliższych oraz mogiły o  które nie ma już komu pamiętać. Przypominamy, że można jeszcze składać w zakrystii kartki wspominkowe. Przez cały pierwszy tydzień listopada po Mszy świętej wieczornej, będą czytane imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych oraz odmawiany w ich intencji różaniec. Przypominamy również, że od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3.  W najbliższą sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszej świątyni o godz. 8.00 różaniec z czytanymi wypominkami,  o godz. 8.30 Msza św. za wszystkich polecanych modlitwie wspominkowej, następnie będzie jeszcze Msza o godz. 10.00.  Z tej racji że w godzinach południowych wielu z nas będzie odwiedzać groby bliskich, nie będzie Mszy o godz. 12.00.
  4.  W niedzielę 2.11. wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. w naszym Kościele w porządku niedzielnym. Miłosierdziu Bożemu polecajmy naszych bliskich zmarłych, dla których zakończył się już czas zdobywania zasług.
  5. W miesiącu listopadzie rozpocznie się układanie posadzki granitowej w naszej świątyni. Zachęcam do modlitwy w tej intencji.
  6. Wszystkim parafianom i sympatykom naszej świątyni, osobom, które w tym tygodniu przeżywać będą imieniny i ważne rocznice życzymy obfitości łask od dobrego Boga.