1. Przypominamy, że  od  1-8.XI każdy może uzyskać odpust zupełny ofiarowany za zmarłych jeden raz każdego dnia w intencji jednego zmarłego. Warunkiem jest  pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówione modlitwy za zmarłych. Przypominamy również, że do uzyskania odpustu zupełnego trzeba jeszcze wypełnić następujące warunki: przystąpić do Sakramentu Pojednania, przyjąć Komunię św., nie być przywiązanym do jakiegokolwiek grzechu i pomodlić się w intencji Ojca Świętego.

2. Przez cały najbliższy tydzień po Mszy świętej o godz. 18.00 będzie odmawiany Różaniec św. z czytanymi imionami i nazwiskami naszych zmarłych polecanych miłosierdziu Bożemu. Można jeszcze zakrystii  składać kartki wypominkowe.

3.  9 listopada 2014r. Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy,  Proboszcz Parafii św. Brata Alberta i Dowódca 1. Brygady Pancernej  zapraszają na uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W programie o godz. 14.00 uroczysta Msza św., godz. 15.00 przemarsz pod Pomnik Polskiej Organizacji Wojskowej, 15.30 Uroczysty Apel Poległych.

4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu patronują nam:

 

- w poniedziałek św. Hubert – patron myśliwych

- we wtorek św. Karol Boromeusz