1.Trzecia niedziela Wielkiego Postu. Liturgia słowa przypomniała nam dekalog oraz prawdę o ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu Pana Jezusa. W misterium paschalne Chrystusa włącza nas sakrament chrztu św., który zobowiązuje nas do zachowywania przykazań Bożych.

2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii przedstawicieli ze Wspólnoty Różańca Rodzinnego, którzy dzielą się świadectwem swojej wiary. Pragnieniem naszym jest by powstała taka jedna rodzinna grupa różańcowa, w której rodzice modlą się za dzieci a dzieci za rodziców. Planujemy od maja rozpocząć w naszej parafii Nabożeństwa Fatimskie i włączyć w tę modlitwę różańcową jak najwięcej wiernych.

3. 1 marca br. Obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” otoczmy modlitwą naszych Bohaterów. W czasach komunistycznego terroru, Żołnierze Niezłomni organizując opór przeciwko ludowej władzy, przypominali, że wolność Ojczyzny jest wartością bezcenną. W jej obronie nie należy żałować krwi, a jeśli zajdzie taka potrzeba, trzeba poświęcić swoje życie. Niech przykład ich heroicznej miłości do Ojczyzny będzie wezwaniem do kształtowania patriotycznych postaw. Msza św. w intencji Żołnierzy Niezłomnych  we wtorek o godz. 17.00

4. Rekolekcje wielkopostne  w naszej parafii odbędą się w dniach 20-22 marca 2015r.  Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. por. Stanisław Pawłowski wikariusz parafii wojskowej w Łodzi.

5. W tym tygodniu  przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Chorych odwiedzimy w sobotę od godz. 10 natomiast na 17.00 zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi na Nabożeństwo adoracyjne.

6. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych  Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

7.Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości łask od dobrego Boga.