1. Dziś – w naszej parafii uroczystość  odpustowa, suma z procesja eucharystyczną o godz. 12.00.  Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu tej uroczystości.

2. W środę – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, którzy głosili Ewangelię w różnych krajach świata i przypłacili to śmiercią męczeńską.. Swoimi modlitwami otoczmy tego dnia solenizantów i solenizantki. Pamiętajmy o zmarłym tragicznie w katastrofie smoleńskiej sp. ks. bp. gen. broni. Polowym Tadeuszu Płoskim.

3. W sobotę – zakończenie nabożeństw różańcowych w kościele, ale liczymy na to, że w rodzinach naszej parafii będzie praktykowany zwyczaj codziennego odmawiania przynajmniej jednego dziesiątka różańca. W miesiącu listopadzie planowanie jest założenie w naszej parafii Rodzinnego Kółka Różańcowego, a także Bractwa św. Jana Pawła II.

4. Za tydzień – uroczystość Wszystkich Świętych porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. W poniedziałek  Wspomnienie Wszystkim wiernych zmarłych.  Msze św.  w tym dniu o godz. 10.00 i o 17.00 a po niej różaniec połączony z wypominkami i modlitwą za zmarłych.

5. Przypominamy też, że w dalszym ciągu można składać w zakrystii kartki  wypominkowe z wypisanymi imionami i nazwiskami naszych bliskich zmarłych.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: Maria Makowska, w jej intencji od uczestników pogrzebu będzie w najbliższym czasie odprawionych 15 mszy św.