1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Polsce. Obchody te mają na celu pobudzić nas do wspierania misji i misjonarzy modlitwą, cierpieniem ofiarowanym w tej intencji oraz środkami finansowymi. Biorąc udział w nabożeństwach różańcowych, módlmy się za misje oraz o nowe powołania do pracy na misjach.  

2. Dziś swoją modlitwą obejmujemy również pracowników służby zdrowia z racji święta św. Łukasza, ewangelisty i lekarza, wyznaczonego w kalendarzu liturgicznym na dzień 18 października.

3. Za tydzień przeżywać będziemy w naszej parafii uroczystość odpustową. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, sympatyków naszej świątyni na sumę odpustowa odprawiona, która będzie o godz. 12.00

4. Zbliża się wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych i listopad, miesiąc poświęcony ich pamięci. W związku z tym przypominamy, że w najbliższych dniach można w zakrystii składać  wypominki z wypisanymi imionami i nazwiskami naszych bliskich zmarłych. Przypominamy, że od 1 do 8 listopada będzie odprawiana Msza św. i odmawiany różaniec za zmarłych o godz. 17.00

5. Za tydzień będzie zmiana czasu z letniego na zimowy. Dlatego też przez okres zimowy, od przyszłego tygodnia, msze św. w naszej świątyni wieczorem będą odprawiane o godz. 17.00