1. Pierwszego maja w liturgicznym kalendarzu Kościoła  obchodzimy wspomnienie  św. Józefa RzemieślnikaJest to dzień, w którym kierujemy spojrzenie na ludzi pracy, a także na pracę jako wartość, poprzez którą człowiek nie tylko zdobywa środki utrzymania, ale również rozwija się jako człowiek.
  2. Jutro  2 maja przypada narodowe święto flagi. Zachęcamy by  wywiesić flagę narodową w oknach swojego domu lub mieszkania. Niech to będzie wyraz naszej dumy z przynależności do wspólnoty Polaków i przywiązania do tradycji narodowych.
  3. W nadchodzącym tygodniu 3 maja we wtorek będziemy obchodzili uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Tego dnia Msze św. w naszym kościele będą odprawiane tak jak w niedzielę czyli 8.30, 10.00 i 12.00.
  4. Od dnia dzisiejszego przez cały miesiąc zapraszamy   nabożeństwa majowe. Będą odprawiane codziennie po Mszy św ok. godz. 18.30, natomiast w niedziele o godz. 8.00. Przed nami pierwszy piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy w sobotę od 10.00.
  5. W  sobotę 7. Maja o godz. 10.30 spowiedź rodziców i dzieci przed I Komunią św. natomiast o godz. 11.00 spowiedź dzieci i rodziców dzieci klas IV przed rocznicą komunii. W piątek 6 maja po nabożeństwie majowym zapraszamy rodziców do sprzątania kościoła przed Komunią św. Próby przed I komunią w środę i czwartek o godz. 16.00. Natomiast uczniowie kl. IV mają próbę przed rocznicą komunii we czwartek o godz. 13.40 ( po szkole).
  6. Zapraszamy wszystkich w sobotę 7 maja o godz. 18.00 na Mszę św i Nabożeństwo Fatimskie. Podczas Mszy będzie ślubowanie członków dwóch nowo powstałych  róż różańcowych. Pragniemy,  aby te Nabożeństwa na stałe wpisały się w życie  duchowe naszej parafii. Odbywać się będą w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18.00, po Eucharystii procesja fatimska na zewnątrz z zapalonymi świecami i rozważaniami różańcowymi.  Poszczególne nabożeństwa  będą odprawiane w intencji mieszkańców dwóch konkretnych bloków naszej parafii. Ponieważ są 24 bloki wiec przez rok omodlimy wszystkich naszych parafian. Zaczynamy od bloku nr 11 i 12.Serdecznie wszystkich zapraszamy.