1. Dziś obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, nazywaną dawniej uroczystością Bożego Ciała. Msze Święte w naszym kościele o godz. 8.30 i 10.30. Po Mszy Świętej celebrowanej o godz.10.30 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Nasz udział w tej procesji jest publicznym wyznaniem wiary w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, co wymaga naszego skupienia i rozmodlenia. Przez najbliższy tydzień obchodzić będziemy oktawę Bożego Ciała zapraszamy na nabożeństwo i procesje eucharystyczna wokół naszej  świątyni.

2. Jutro – pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta  o godz. 18.00 a następnie Nabożeństwo Czerwcowe.

3. W sobotę – pierwszą w czerwcu – o godz.. 10.00 odwiedzimy naszych chorych.

4.  W dniach  27 i 28 czerwca z parafii naszej organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Wilna. W gablocie ogłoszeń podane są szczegóły wyjazdu. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłaszanie  się do zakrystii.

5. W najbliższą niedzielę, dziesiątą niedzielę w ciągu roku, przypadającą tym razem w „oktawie” uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, obchodzić będziemy Dzień Dziękczynienia Panu Bogu za Jego Opatrzność nad naszą Ojczyzną, narodem polskim i Kościołem na ziemi polskiej. Składka na tacę będzie przeznaczona na wsparcie budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie