1. W imię Boże rozpoczęliśmy nowy rok kalendarzowy 2016, oddając cześć Świętej Bożej Rodzicielce Maryi na zakończenie oktawy Narodzenia Pańskiego i prosząc o pokój na świecie w związku z przypadającym dziś Światowym Dniem Modlitw o Pokój.
  2. Dziś za publiczne odśpiewanie/odmówienie hymnu do Ducha Świętego w celu uproszenia łaski światła i pomocy Bożej w nowym roku można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Perzeżywamy dziś pierwszy piątek miesiąca. Jutro przypada pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych  w sobotę od godz. 10.00
  4. Jutro będzie rozwieszany, w poszczególnych blokach, porządek kolędy. Już dzisiaj na tablicy ogłoszeń możemy zapoznać się z przebiegiem wizyty duszpasterskiej. Początek kolędy 7 stycznia planowane zakończenie 18 stycznia 2016r. Ofiary składane przy okazji kolędy w tym roku, przeznaczone będą na zakup dwóch obrazów na boczne ołtarze.
  5. Niech błogosławieństwo Boże i Chrystusowy pokój towarzyszą wam i waszym rodzinom przez wszystkie dni nowego roku kalendarzowego.