1. W imię Boże rozpoczęliśmy nowy rok kalendarzowy 2015, oddając cześć Świętej Bożej Rodzicielce Maryi na zakończenie oktawy Narodzenia Pańskiego i prosząc o pokój na świecie w związku z przypadającym dziś Światowym Dniem Modlitw o Pokój.

2. Dziś za publiczne odśpiewanie/odmówienie hymnu do Ducha Świętego w celu uproszenia łaski światła i pomocy Bożej w nowym roku można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Jutro przypada wspomnienie obowiązkowe świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu  a zarazem pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00. Odwiedziny chorych  w sobotę od godz. 10.00

4. Jutro będzie rozwieszany, w poszczególnych blokach, porządek kolędy. Już dzisiaj na tablicy ogłoszeń możemy zapoznać się z przebiegiem wizyty duszpasterskiej. Początek kolędy 7 stycznia planowane zakończenie 17 stycznia 2015r. Ofiary składane przy okazji kolędy w tym roku, przeznaczone będą na zakup stacji Drogi Krzyżowej.

5. Niech błogosławieństwo Boże i Chrystusowy pokój towarzyszą wam i waszym rodzinom przez wszystkie dni nowego roku kalendarzowego.