1. Dziś – niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego a zarazem święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W Rodzinie Nazaretańskiej mamy wzór i oparcie dla naszych rodzin, dlatego powierzamy je Jej opiece, a w szczególności dzisiejszych jubilatów, którym życzymy wytrwania w zobowiązaniach przyjętych w dniu ślubu.

2. W środę przypada wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Msza Święta  na zakończenie starego roku o godz.18.00.  Po Mszy Świętej odśpiewamy przebłagalne suplikacje za grzechy popełnione w kończącym się roku kalendarzowym 2014 oraz dziękczynne „Ciebie, Boga, wysławiamy” za otrzymane w tym czasie łaski. Będziemy też prosić Pana Boga o błogosławieństwo w nowym roku. Zachęcamy do licznego udziału w tym zgromadzeniu liturgicznym.

3. W czwartek rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego 2015, zakończenie oktawy Narodzenia Pańskiego, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój, a także pierwszy czwartek miesiąca. Porządek Mszy Świętej i nabożeństw – jak w niedziele w ciągu roku.

4. W tym tygodniu przypadają również pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W sobotę kapłani z posługą sakramentalną odwiedzą chorych  o godz. 10.00

5. Rozpoczęcie wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą od 7 stycznia 2015 r.