Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą  17 listopada 2014 r.

 

 

  1. W następną niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za dwa tygodnie rozpoczniemy już Adwent. Czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela.
  2.  Można już nabyć wigilijne świece Caritas. Tradycyjnie świece te zapalamy podczas wieczerzy wigilijnej, jest to symbol naszej łączności z samotnymi, opuszczonymi i cierpiącymi. Całkowity dochód, ze sprzedaży świec, przeznaczony jest na pomoc dla najuboższych.
  3. W tym tygodniu w sobotę swoje imieniny obchodził będzie ks. Marek. Dostojnemu solenizantowi, życzmy obfitości łask od dobrego Boga.
  4. W  najbliższy czwartek Ochotnicza Straż Pożarna w Wesołej zaprasza młodzież w wieku od 14 do 18 lat do wstąpienia w szeregi młodzieżowej drużyny pożarniczej. Zbiórki będą się               odbywać w czwartki o 17.00 w Remizie Strażackiej.
  5. Pragniemy rozwijać kult patrona naszej parafii św. Jana Pawła II, dlatego w każdy czwartek 45 min  przede Mszą św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z adoracją w ciszy (ok.30 min) oraz czytaną litanią do św. Jana Pawła II. Serdecznie zachęcamy do modlitw w tym dniu szczególnie za kapłanów przez wstawiennictwo naszego św. Rodaka. Niech to będzie także, dzień modlitewnego czuwania grup istniejących w naszej wspólnocie.(Róże Różańcowe, Kręgi Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej, Koła Misyjne, Bractwo św. Józefa, Wspólnota Jedność  itp.)