1. Dziś wypada Święto Kawalerii Polskiej. Główne uroczystości rozpocznie Msza św. polowa o godz. 10:00 na hipodromie przy ul. Kozielskiej.
 2. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej naszej parafii. Witryna w nowej szacie graficznej dostępna jest pod adresem www.parafia.wesola.net. Znajdziemy na niej bieżące informacje z życia parafii, ogłoszenia duszpasterskie i intencje Mszy Św. W przyszłości także galerię zdjęć i wirtualną kronikę parafialną.
 3. Zapraszamy osoby uzdolnione muzycznie i wokalnie do włączenia się w zespół Rejoice. Chętnych zapraszamy w ciągu tygodnia po każdej Mszy św. do zakrystii.
 4. Ponawiamy propozycję stworzenia grupy ojców-ministrantów. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
 5. Przez cały najbliższy tydzień w dni powszednie są wolne intencje Mszy Św. Pamiętajmy w modlitwie o naszych bliskich, zarówno zmarłych jak i żyjących.
 6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - Piątek: św. Jana Chryzostoma
  - Sobota: święto Podwyższenia Krzyża Świętego
 7. W najbliższym czasie związek małżeński zamierzają zawrzeć:
  Zapowiedź I: Arkadiusz Czarnowski, kawaler, parafia tutejsza oraz Jolanta Natalia Węglewska, panna, parafia Miłosierdzia Bożego. Ktokolwiek wie o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest w sumieniu do powiadomienia kancelarii parafialnej.
 8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, życząc obfitości Bożych darów.