1. Zatroszczmy się o dobre wychowanie młodego pokolenia. Postarajmy się znaleźć czas dla naszych dzieci – żywo interesujmy się ich postępami w szkole, zadbajmy o ich udział w lekcjach religii. Zachęcamy do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 11.00.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na organizacyjne spotkanie dzieci klas III, które przygotowują się do I Komunii świętej wraz z rodzicami.

3. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci klas I wraz z rodzicami na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych

4. W czwartek, 8 września przypada święto Narodzenia NMP, w polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Siewnej.

5. 19.09 tj. w przyszły poniedziałek w godz. od 9.00 do 13.00 przy klubie Kościuszkowiec będzie stał autobus, w którym będzie można oddać krew. Zapraszamy wszystkich chętnych, niech to będzie wyraz naszej pomocy z potrzebującymi.

6. Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej życzliwości i modlitwie. W szczególny sposób pragniemy ogarnąć modlitwą bliskich zmarłych.