1.Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii Kościoła rzymskokatolickiego. Chociaż zgodnie z polską tradycją kolędy będziemy śpiewać aż do 2 lutego, to jednak już jutro w liturgii rozpocznie się tzw. okres zwykły – część I – przed Wielkim Postem, przypominający i uobecniający w liturgii publiczną działalność Pana Jezusa.

2. Przypominamy, że w czasie trwania kolędy od poniedziałku do piątku nie ma Mszy św. wieczornych o godz. 18.00, są tylko Msze św. odprawiane rano o godz. 7.00

3. W sobotę – wspomnienie obowiązkowe św. Antoniego, opata i pustelnika.

4. W najbliższą niedzielę 18 stycznia 2015 r. spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych o godz. 16.00.

5. Za tydzień – trzecia niedziela w ciągu roku, Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz rozpoczęcie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

6. Przypominamy, że dzisiaj w naszej świątyni o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu zespołu parafialnego ReJoice. Koncert połączony jest z akcja charytatywną na rzecz Rodzinnego Domu Dziecka w Wesołej. Serdecznie zapraszamy.