1. Dzisiejszą, drugą niedzielę Wielkiego Postu, nazywamy „Ad Gentes” modlimy się za misje i misjonarzy posłanych do narodów i wspieramy ich ofiarami.

2. W środę przypada święto św. Kazimierza, królewicza.  Msza Święta wieczorna o godz. 18.00. Na wspólną modlitwę zapraszamy szczególnie solenizantów i solenizantki oraz młodzież i dzieci.

3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa – w pierwszy piątek o godz. 18.00. Kapłani wyruszą z posługą sakramentalną do chorych w sobotę o godz. 10.00.

4. Za tydzień – trzecia niedziela Wielkiego Postu i Dzień Kobiet. Matki, siostry, żony, narzeczone i koleżanki polećmy w modlitwie Panu Bogu i postarajmy się, żeby tego dnia każdy miał powód do radości.

5. Zachęcamy do uczestnictwa w gorzkich żalach w niedzielę  o godz. 8.00 i drodze krzyżowej w piątek o godz. 17.30 dla dorosłych i w środy o 17.30 dla dzieci. Zachęcamy także do spełniania innych czynów pokutnych, a także do podejmowania starań mających na celu zyskiwanie odpustów zupełnych.