Dzisiaj przeżywaliśmy siódme urodziny parafialnego zespołu ReJoice. Młodzież, swoim śpiewem upiększa liturgię Mszy św., jest obecna w ważnych chwilach życia parafialnego. Na zespół można liczyć w każdej chwili. Oprócz niedzielnych Mszy św, przygotowują oprawę świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia i ważnych wydarzeń parafialnych. Każdego roku organizują koncert kolęd, który cieszy się wielką popularnością parafian. Swoje świętowanie młodzież rozpoczęła od Eucharystii sprawowanej w ich intencji, a po wspólnej modlitwie świętowanie trwało przy grillu , urodzinowym torcie i kawie.

DSC_0038 DSC_0039 DSC_0040 DSC_0041 DSC_0042 DSC_0043 DSC_0048 DSC_0052 DSC_0055

Życzymy młodzieży kolejnych rocznic i by swoim śpiewem, przybliżali siebie oraz innych do Boga, bo przecież, ten kto śpiewa, modli się dwa razy.