XXXIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                        13 listopada 2016

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj o godz. 17.00 odbędzie się w naszym kościele Msza św. z udziałem Maltańskiej Służby Medycznej. Te Msze św. jak już ogłaszaliśmy będą w każdą drugą niedzielę miesiąca. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.

2. W zakrystii są do nabycia wigilijne świece CARITAS. Dochód z tych świec przeznaczony jest na pomoc najuboższym. Cena świec, w zależności od wielkości 5, 12 i 15 zł. Niech zakup świecy, będzie naszą cegiełką i wsparciem tego wielkiego działa.

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. To święto patronalne Akcji Katolickiej. Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, jest już ostatnią niedzielą roku liturgicznego, po niej rozpoczyna się czas Adwentu.

4. W przyszłą niedzielę zakończy się w Kościele jubileuszowy Rok Święty Miłosierdzia. Duchowo będziemy się łączyć z Ojcem Świętym oraz osobiście i wspólnotowo dziękować za wszelkie łaski, jakich Pan Bóg udzielił Kościołowi i każdemu z nas.

5. Również w przyszłą niedzielę, swoje spotkanie po Mszy św. o godz. 12.00 ma młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

6. Pragniemy przekazać słowa serdecznych życzeń dla wszystkich solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

 W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 17 XI – św. Elżbieta Węgierska,
  • 18 XI – bł. Karolina Kózkówna,
  • 19 XI – bł. Salomea,