XXXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                         6 listopada 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przypominamy o możliwości uzyskania w tych dniach (do 8 listopada) odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami za odwiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.

2. W piątek, 11 listopada, przypadnie 98. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu pragniemy szczególnie modlić się za naszych Rodaków, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny i w jej obronie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i na Eucharystię w intencji Ojczyzny o godz. 12.00, podczas której będziemy zawierzać dobremu Bogu przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Polski. Porządek Mszy św. o godz. 8.30, 10.00 i 12.00.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z rodzicami oraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

4. Jak każdego roku CARITAS rozprowadza świece na stół wigilijny. Świece te są już do nabycia w zakrystii, w cenie 5, 12 i 15 zł, w zależności od wielkości. Dochód z tych świec przeznaczony jest na pomoc najbiedniejszym.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 będzie Msza św. z udziałem Maltańskiej Służby Medycznej. Te Msze św. będą się odbywały w naszej parafii, w każdą drugą niedziele miesiąca o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.

 W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 10 XI – św. Leon Wielki, papież i Doktor Kościoła,
  • 11 XI – św. Marcin z Tours, początkowo żołnierz, a potem biskup
  • 12 XI – św. Jozafat, biskup i męczennik,