1. Dziś – trzynasta niedziela w ciągu roku. Dla wielu z nas tu obecnych jest to pierwsza niedziela w czasie tegorocznych wakacji. Udającym się na wakacje i urlopy przypominamy, że w czasie wolnym nikomu nie wolno zapomnieć o Panu Bogu.  W wakacje Msze w naszej świątyni 9. i 11.

2. Jutro – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta w naszym kościele o godz.18.00. Składka na tacę będzie przeznaczona na tzw. świętopietrze, czyli do dyspozycji papieża. Zachęcamy parafian i gości do wzięcia udziału w zgromadzeniu eucharystycznym dla uproszenia obfitych łask z nieba dla papieża i Kościoła powszechnego oraz na podziękowanie Panu Bogu za św. Jana Pawła II.

3.We wtorek – zakończenie nabożeństw czerwcowych. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przy chodzili na nabożeństwa aby oddac cześc Sercu Jezusowemu.

4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wierni odprawiający pierwsze piątki miesiąca niech przyjmą Komunię Świętą w duchu wynagrodzenia za grzechy własne i innych ludzi.  W sobotę od  godz. 10.00 odwiedzimy chorych.

5. Wszystkim, którzy noszą imię: Piotr, Paweł lub Tomasz, życzymy wszelkiej pomyślności oraz wytrwania w wierze za przykładem ich niebieskich patronów.