PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                                                    3 maja 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dziś – piąta niedziela Wielkanocy i rocznica Konstytucji 3 Maja.

2. Nabożeństwo majowe w niedziele o godz.8.00 w pozostałe dni tygodnia po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy do udziału w  pięknych nabożeństwach majowych, w których oddajemy szczególną cześć Matce Bożej.

3. W środę – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

4. W piątek będziemy obchodzić uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski obok Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, i św. Wojciecha, biskupa i męczennika.  Ze względu na uroczystość w najbliższy piątek nie ma obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania mięsa.

5. W następna niedziele o godz. 12.00 w naszej parafii uroczysta Msza św. podczas której dzieci klasy III po raz pierwszy przyjmą Chrystusa do swego serca. Polecamy w naszych modlitwach dzieci i ich rodziców.