1.  Obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zebrani na celebrowaniu Eucharystii wspominamy dar Ducha Świętego udzielony Apostołom, początki Kościoła i jego misję względem wszystkich języków, ludów i narodów. Myślimy również o darze Ducha Świętego udzielonym nam w sakramentach chrztu św. i bierzmowania i dziękujemy zań Panu Bogu.

2. Jutro – w poniedziałek po Zesłaniu Ducha Świętego – obchodzić będziemy święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, wprowadzone do kalendarza liturgicznego w Polsce w czasie Soboru Watykańskiego II. Msze Święte w naszym kościele o godz. 18.00

3. 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Wszystkim Mamom życzymy obfitości łask od Boga. Zapraszamy wszystkie Mamy na wieczorna Mszę o godz. 18.00 sprawowaną w ich intencji.

4. Zbliża się uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. W tym roku procesja wyruszy z naszego  kościoła do parafii Opatrzności Bożej. Tradycyjnie nasza parafia przygotowuje pierwszy ołtarz przy osiedlowym krzyżu.. Msze św. na Boże  Ciało 8.30 i 10.30. Początek procesji 11.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy a zwłaszcza dzieci komunijne w strojach do sypania kwiatków.