1. Dziś – szósta niedziela Wielkanocy, która uświadamia nam że Pan Jezus chce włączyć do Kościoła także pogan. Dla pozyskania ich dla Chrystusa duże znaczenie ma nasza miłość wzajemna i jedność. W naszej parafii dzieci klas trzecich  przystąpią dziś do I Komunii Świętej. Pomódlmy się za nie i za siebie, prosząc o łaskę pogłębienia przyjaźni z Jezusem obecnym w Eucharystii.  

2. Jutro, we wtorek i w środę przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

3. W środę przypada również wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy i 31. rocznica zamachu na Jana Pawła II.

4. W czwartek będziemy obchodzić święto św. Macieja, Apostoła.

5. W sobotę – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. Do roku 2010 patrona naszej parafii.

6. Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, zajmująca miejsce siódmej niedzieli Wielkanocy.