1. W środę przeżywać będziemy  wspomnienie Marii Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego.  Msza Święta dla chorych i osób w podeszłym wieku połączona z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 18.00. Pół godziny przed  Mszą Świętą – okazja do spowiedzi św., gdyż sakrament namaszczenia chorych należy przyjmować w stanie łaski uświęcającej.

2. W sobotę – święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy. Przypomina nam ono obowiązek modlitwy za narody Europy, aby pozostały wierne swym chrześcijańskim korzeniom. Również w sobotę przypada wspomnienie św. Walentego, patrona osób chorych psychicznie i zakochanych. Starajmy się pamiętać o nich w modlitwie i codziennym postępowaniu nacechowanym życzliwością. W tym dniu swoje imieniny obchodzi nasz kościelny Pan Walenty. Dostojnemu Solenizantowi życzymy wielu łask od dobrego Boga i dziękujemy za piekną posługę w naszym kościele.

3. W naszej wspólnocie parafialnej od lat istnieją dwie Róże  Różańcowe Pań. Dziękujemy im za wierną modlitwę różańcową w intencjach  naszej parafii, Kościoła oraz Misji. Jeśli będą  chętni pragniemy stworzyć więcej kół różańcowych. Myślimy o dzieciach, młodzieży oraz  męskim Kole Różańcowym. Chętnych zapraszamy do zakrystii w celu zapisywania się i uzyskania szczegółowych informacji.

4. Za tydzień – szósta niedziela w ciągu roku i rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu, który wprowadzi nas w misterium Wielkiego Postu.