1. Dzisiaj wypada kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych wspólnych i indywidualnych modlitwach o tych wszystkich, którzy oddali swe życie w obronie Ojczyzny.
 2. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Mszę św. w intencji dzieci i młodzieży odprawimy o godz. 8:00. Zwracamy się z prośbą do rodziców o dopilnowanie, aby dzieci uczestniczyły jutro we Mszy św., a jeśli to możliwe, o przyjście z nimi do kościoła. Do udziału we Mszy św. zapraszamy wszystkich nauczycieli.
 3. Wznawiamy po wakacyjnej przerwie spotkania formacyjne z wszystkimi wspólnotami:
  - w środę po Mszy św. konferencja dla Kół Żywego Różańca
  - w czwartek po Mszy św. zapraszamy wszystkich ministrantów oraz kandydatów (obecność obowiązkowa)
  - w piątek po Mszy św. spotkanie z Grupą „Jedność”
 4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17:30. Do sakramentu pokuty i pojednania zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież rozpoczynającą nowy rok szkolny.
 5. W sobotę od godz. 10:00 udamy się z Najświętszym Sakramentem do naszych chorych parafian.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 na plac kościelny zapraszamy ministrantów, scholę, młodzież z Grupy „Jedność” oraz młodzież z zespołu muzycznego ReJoice na wspólne grillowanie przy muzyce. Tym wspólnym spotkaniem chcemy rozpocząć nowy rok formacji parafialnej. Będzie to okazja do podzielenia się wspomnieniami z wakacji i przedstawienia planów na bieżący rok szkolny.
 7. Pragniemy stworzyć nową grupę ministrantów – ojców. Zaproszenie skierowane jest od wszystkich dorosłych mężczyzn, szczególnie do tych, którzy w przeszłości byli ministrantami w swoich parafiach. Takie grupy ministrantów możemy spotkać w wielu parafiach. Liczymy i mamy nadzieję, że również w naszej wspólnocie powstanie nowa grupa ministrantów. Zgłoszenia przyjmujemy po każdej Mszy św. przez najbliższe dwa tygodnie.
 8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom składamy serdeczne życzenia obfitości Bożych darów i opieki Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego.