1. Dobiega końca 14. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W dniu dzisiejszym wychodząc z kościoła będziemy mogli wspomóc zakup misyjnych środków transportu. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
 2. W tym tygodniu od środy do przyszłej niedzieli włącznie są jeszcze wolne intencje Mszy Św.
 3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  - Poniedziałek: wspomnienie św. Marty
  - Środa: wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
  - I czwartek miesiąca: wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori. W naszej modlitwie pamiętajmy o powołanych do życia kapłańskiego, zakonnego i pracy misyjnej. To również 69 rocznica Powstania Warszawskiego. Módlmy się za tych, którzy oddali swoje życie w obronie Ojczyzny.
  - I piątek miesiąca: okazja do spowiedzi św, od godz. 17:30. Na zakończenie Mszy Św. litania do Najśw. Serca Pana Jezusa. Tego dnia za pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie Modlitwy Pańskiej, wyznania wiary, modlitwy wg intencji Ojca Świętego i przyjęcie Komunii Św. można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” dla siebie lub dla zmarłego.
  - I sobota miesiąca: odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od godz. 10:00.
 4. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, życząc obfitości Bożych darów.
 5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego wypoczynku i dużo sił na nowy tydzień pracy.