1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:
  - Poniedziałek: wspomnienie św. Marii Magdaleny
  - Wtorek: święto św. Brygidy, Patronki Europy
  - Środa: wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  - Czwartek: święto św. Jakuba Apostoła, wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących
  - Piątek: wspomnienie św. Joachima i św. Anny, rodziców Maryi
 2. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych darów na każdy dzień życia!
 3. W dniach od 21 do 28 lipca będziemy przeżywać 14. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W czwartek, podczas wieczornej Mszy Św., będziemy się modlić w intencji wszystkich kierowców i podróżujących oraz pobłogosławimy pojazdy. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszamy. Natomiast w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będziemy mogli złożyć ofiarę, która przeznaczona zostanie na zakup misyjnych środków transportu. Już dziś wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!
 4. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego wypoczynku oraz dużo sił w nowym tygodniu pracy!