1. Dziś – czwarta niedziela w ciągu roku, która wzywa nas do otwarcia się na głos przemawiającego do nas Boga.

2. Jutro – święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msza Święta w naszym kościele o godz.18.00. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, w których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata a więc także i za nas.

3. We wtorek po Mszy Świętej – błogosławieństwo gardła  z okazji wspomnienia św. Błażeja.

4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę od godz. 10.00 odwiedzać będziemy chorych.

5. We  czwartek podczas Mszy św. wieczornej  błogosławieństwo chleba i soli  ku czci św. Agaty

6. Zapraszamy na czwartkową  adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się o godz. 17.45. Pół godziny w ciszy modlimy się we własnych intencjach, następnie odmawiamy Litanię do św. Jana Pawła II prosząc o wystawiennictwo w  różnych potrzebach.

7. W tym roku 2. kwietnia przeżywać będziemy 10 rocznicę śmierci naszego wielkiego Rodaka.  Niektóre osoby pytały podczas kolędy o obrazy z Ojcem św. Janem Pawłem II. Sprowadzone zostały takie obrazy i  są do nabycia zakrystii. Przewidziana jest także akcja, by dokładnie w rocznicę śmierci Papież,a w duchu wdzięczności Bogu za dar wielkiego Polaka,  w oknie naszych mieszkań wystawić obraz Jana Pawła II i zapalić  święcę.