1. Dziś niedziela wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego, największa uroczystość w roku kościelnym, rozpoczynająca okres wielkanocny w liturgii. Osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi oktawę Wielkanocy i obchodzi się je jako uroczystości Pańskie.

2. Jutro – poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze Święte w naszym kościele  w porządku niedzielnym. Dzisiejsza składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby KUL.

3. W piątek przypada piąta rocznica katastrofy pod Smoleńskiem. Zachęcamy do modlitwy za ofiary tej katastrofy i rodziny ofiar oraz za naszą Ojczyznę. Msza o godz. 18.00

4. Z racji na oktawę uroczstości Zmartwychwstania Pańskiego w najbliższy piątek nie ma postu.

5. Za tydzień – druga niedziela wielkanocna, zwana także niedzielą białą lub niedzielą Miłosierdzia Bożego. W tym dniu obchodzić będziemy święto patronalne. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby Caritasu.

6. Parafianom i gościom przybyłym do naszej parafii na święta życzymy owocnego udziału w Misterium Paschalnym Chrystusa. Niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni was i wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju.