1. Dziś – trzecia niedziela Wielkanocy, a zarazem VII Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny.

2. We czwartek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski obok Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski i św. Stanisława, biskupa i męczennika.

3. W sobotę – święto św. Marka, Ewangelisty, a zarazem Dzień Modlitw o Urodzaje. Tego dnia swoje imieniny obchodzi nasz Pan Kościelny. Życzymy mu wielu łask  od dobrego Boga.

4. W najbliższą sobotę 25 kwietnia o godz. 10.00 w naszej świątyni  zostanie odprawiona uroczysta Msza św. podczas której odbędzie się wręczenie sztandaru dla Wojskowego Koła Łowieckiego nr 181 w Wesołej. Serdecznie zapraszamy.

5. Za tydzień – czwarta niedziela Wielkanocy, nazywana niedzielą Dobrego Pasterza. W tę niedzielę będziemy obchodzić 52. Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby Bogu w Kościele, rozpoczynający kwartalne dni modlitw o powołania w Kościele powszechnym, a w Polsce – Tydzień Modlitw o Powołania.