1. Przeżywamy drugą niedzielę w ciągu roku a zarazem Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz rozpoczynamy  Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W środę będziemy obchodzić Dzień Babci, a w czwartek – Dzień Dziadka, zapraszamy na Mszę św. w ich  intencji w środę o godz. 18.00

3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Gdyby ktoś chciał jeszcze przyjąć księdza po kolędzie, proszę indywidualnie ustalać termin wizyty. Serdecznie dziękujemy tym, którzy nas przyjęli. Bóg zapłać, także za złożone ofiary, które będą przeznaczone na zakup nowych stacji Drogi Krzyżowej do naszej świątyni. W parafii zamieszkuje ok. 600 rodzin po kolędzie przyjęło nas 412 rodzin.

4. Dziękuję również, tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Koncertu Kolęd, który odbył się w ubiegłą niedzielę. Swoimi podziękowaniami pragnę objąć: młodzież śpiewającą i grającą, osoby odpowiedzialne za zaplecze techniczne oraz tych wszystkich, którzy przybyli na wspólne śpiewanie.

5. W dniach od 17-24 .04.2015 r. Ordynariat Polowy organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej, są jeszcze wolne miejsca. Osoby zainteresowane pielgrzymką, zapraszamy po bliższe   informacje do zakrystii.