1. Dziś – czwarta niedziela Wielkiego Postu, nazywana niedzielą radości, od pierwszych słów antyfony mszalnej na wejście: „Raduj się, Jerozolimo”

2. Jutro przypada wspomnienie dowolne św. Patryka, misjonarza i patrona Irlandii. Swoją modlitwą obejmijmy jutrzejszych solenizantów i Polaków którzy w poszukiwaniu pracy udali się na Zieloną Wyspę.

3. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona i opiekuna Kościoła, patrona ojców, a także wielu z nas noszących jego imię od chrztu i bierzmowania.

4. Przypominamy o drodze krzyżowej w środę dla dzieci i piątki dla dorosłych  o godz. 17.30, o gorzkich żalach w niedziele o godz. 8.00 i rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczną się 29 marca.

5. W przyszłą niedzielę odbędzie się w naszej parafii kiermasz wielkanocny organizowany przez oddział Caritas. Dochody z tej akcji przeznaczone będą na paczki świąteczne dla najuboższych rodzin z naszej parafii.