1. Dziś – czwarta niedziela Adwentu, która, ukazując nam w Ewangelii scenę zwiastowania, zapowiada zbliżającą się szybkimi krokami uroczystość narodzenia Zbawiciela świata. Wdzięczni Bogu za Jego miłość objawioną nam w tych wydarzeniach, przygotujmy nasze serca, domy i rodziny na nadchodzące święta.

2. W środę – ostatnie „roraty” wyjątkowo rano o godz. 7.00. i okazja do spowiedzi św. dla tych parafian, którzy przyjadą na święta tuż przed wigilią Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy Świętej wieczornej o godz.18.00.

3. W środę wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Zachęcamy do godnego przeżycia wigilii i całych świąt Bożego Narodzenia, a w szczególności do zachowania takich zwyczajów, jak łamanie się opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii i śpiewanie kolęd. Zachowajmy też zwyczaj spożywania posiłków bezmięsnych.

4. O północy ze środy na czwartek zapraszamy na pasterkę. Składka na tacę podczas pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

5. W czwartek – uroczystość Narodzenia Pańskiego.  Porządek Mszy Świętej i nabożeństw – jak w niedzielę. Wierni, którzy w czasie pasterki przyjęli Komunię św., mogą w ciągu dnia ponownie przystąpić do Stołu Pańskiego.

6. W piątek – drugi dzień świąteczny, święto św. Szczepana, diakona, pierwszego męczennika. Msze Święte w naszym kościele w porządku niedzielnym.

7. Serdecznie dziękuje tym wszystkim, którzy włączyli się w akcję „ świąteczna paczka” Bóg zapłać: paniom z Caritasu, które po raz kolejny zorganizowały te akcję. Dziękujemy osobom, które przekazały dary na kiermasz, tym którzy składali dary do wystawionych koszów. W sumie zebrano ponad tysiąc zł.. Przekazano też sumę 1200 zł z ofiar składanych na opłatki. Ogółem zrobiono ponad 20 paczek po ok. 150 zł każda.