PC221011Dokładnie przez  pięć tygodni, układana była posadzka granitowa w  kościele wojskowym w Warszawie -Wesołej. Wyonawcą był Zakład Budowlano-Kamieniarski  z Kostomłot. Długo wierni  czekali  na zrealizowanie tych prac. Pierwotny projekt przygotowany przez budowniczego świątyni  ks. ppłk. Piotra Majkę, musiał być zmieniony ze względu na brak należytych środków finansowych. Wszytkie formalności związane z aktualnym projektem ułożenia posadzki, załatwiał ks. ppłk. Wiesław Okoń. Zakres prac obejmował ułożenie:  granitowych schodów na zewnątrz, podaszki na prezbiterium, nawie głównej i chórze,  schodów  na chór, pilastrów na bocznych ścianach oraz  filarów kaplic bocznych. Świątynia nasza wzbogaciła sie również w marmurowy ołtarz. Została także zagipsowana sciana główna na prezbiterium. Mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku uda sie zrealizowć prace związane z zagospodarowaniem prezbiterium.Cieszymy się, że kościół wojskowy w Wesołej z dnia na dzień coraz bardziej pięknieje.