1. Dziś – trzecia niedziela w ciągu roku, zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i Światowy Dzień Chorych na Trąd. Kończy się Tydzień Ekumeniczny, ale nie kończy się nasza troska o jedność wyznawców Chrystusa. W dalszym ciągu musimy pogłębiać swoją wiarę, modlić się o jedność i pełnić czyny chrześcijańskiego miłosierdzia również w odniesieniu do braci odłączonych.

2. Jutro – XV Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce. Islam, tak jak chrześcijaństwo i judaizm, zalicza się do religii monoteistycznych, to znaczy religii uznających tylko jednego Boga. Módlmy się, aby w przyszłości nie dochodziło na świecie do wojen na tle religijnym.

3. We środę przypada Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej organizowanej przez Ordynariat Polowy. Osoby zainteresowane szczegółami wyjazdu zapraszamy do zakrystii.

5.Na początku marca rozpoczną się prace wykończeniowe wnętrza naszej świątyni. Zostały już zamówione dwa obrazy do bocznych ołtarzy. Bóg zapłać wszystkim, którzy przekazali ofiarę na ten cel podczas wizyty duszpasterskiej.